Сьогодні для 1 та 11 класів Камʼяноярузького ліцею пролунав Перший дзвоник 2023-2024 навчального року![🔔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/1.5/16/1f514.png)
![🔔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/1.5/16/1f514.png)
Привітати учнів та педагогів із початком навчання завітали очільник Чугуївської громади Галина МІНАЄВА, начальник управління освіти Марина РЕБРОВА та староста села Ольга МИХАЙЛОВА.
Цьогоріч 13 першачків розпочинають навчання у нашому освітньому закладі.
Любі першокласники! Нехай ваші перші кроки по стежці освіти будуть успішними, шкільні роки будуть радісними, повними дивовижних відкриттів і щасливих моментів!