25 лютого учні та вчителі ліцею урочисто відзначали 150 років від дня народження Лесі Українки – однієї із центральних постатей в історії національної культури. Другокласники (вчителька Проскурніна Ю.В.) досліджували дитинство маленької Лесі, дивуючись талановитості дівчинки, її жаги до знань та великих надбань. Учні 7 та 9 класів ( вчителька Савченко В.О.) шанували пам’ять письменниці на виховному заході “Та, що обернулася в легенду – Леся Українка”.
![](http://jaruga.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/154394003_470735577622869_2650165806292428766_n-150x150.jpg)
![](http://jaruga.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/154527742_202870928253140_8364366732401066108_n-150x150.jpg)
![](http://jaruga.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/154362239_1052507925235867_7017301580196519301_n-150x150.jpg)