Незвично та урочисто, в умовах дотримання вимог карантину, 11 червня у Кам’яноярузькому ліцеї відбулося вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту 15 випускникам 9-го класу, схвильованим, розумним, веселим і дотепним.
Серед випускників відмінники навчання, переможці олімпіад, конкурсів, спортсмени, активісти шкільного життя.
З успішним завершенням важливого навчального етапу випускників привітали директор ліцею Валентина Григорівна та класний керівник Євгенія Олександрівна. У свою чергу діти висловлювали свої слова вдячності вчителям, працівникам школи, своїм батькам.
Ми бажаємо дев’ятикласникам зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти у майбутньому улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, яких вони прагнуть зараз, адже від цього залежить їх майбутнє.
![](http://jaruga.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/DSC_0280-150x150.jpg)
![](http://jaruga.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/DSC_0268-150x150.jpg)
![](http://jaruga.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/DSC_0265-150x150.jpg)
![](http://jaruga.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/DSC_0215-150x150.jpg)
![](http://jaruga.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/DSC_0197-150x150.jpg)